מחפשים הזמנה לחתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית או כל סוג אחר של אירוע? שיטוט קל באתר שלנו יעניק לכם הצצה למבחר עצום של הזמנות לאירועים.

  • הזמנות לאירועים מקוריות ויחידות במינן בעיצובים זזים ונשלפים
  • הזמנות מוכנות מראש במגוון עיצובים לבחירתכם האישית
  • הזמנות בהתאמה אישית
  • הזמנות אונליין בעיצוב שלכם, מבלי שתצטרכו לזוז מהכיסא!
  • מגוון סטים של הזמנה+ מעטפה+ מגנט
  • ניתן להתאים אישית כל חלק בהזמנה, החל מגודלה, סוג הנייר, תוספת למינציה
  • בנוסף תוכלו למצוא באתר נוסחים מומלצים ופסוקים להזמנות לשימושכם האישי

 

[row][col size=”4″ screen=”sm”] [anibox effect=”goliath” background=”/wp-content/uploads/2016/05/cover.png” fontcolor=”#ffffff” width=”330″ height=”284″ link=”/בת-מצווה” title=”” subtitle=”מחפשים הזמנות בת מצווה מעוצבות, מיוחדות ומפתיעות? הגעתם למקום הנכון! הכירו את הזמנות הפלא המעוצבות שלנו! ריכזנו עבורכם מגוון של הזמנות בת מצווה מעוצבות, המורכבות מעיצובים מיוחדים ומקוריים. ניתן לשלב בהן כיתוב על פי בחירתכם.”] [/col] [col size=”4″ screen=”sm”] [anibox effect=”goliath” background=”/wp-content/uploads/2016/05/cover2.png” fontcolor=”#ffffff” width=”330″ height=”284″ link=”/בר-מצווה” title=”” subtitle=”מגוון הזמנות לבר מצווה לבחירתכם! ריכזנו עבורכם מבחר דוגמאות של הזמנות לבר מצווה! כל מה שנותר לכם לעשות הוא ללחוץ על האופציות השונות ולהתחיל לחפש את ההזמנה המיוחדת שלכם.”] [/col] [col size=”4″ screen=”sm”] [anibox effect=”goliath” background=”/wp-content/uploads/2016/05/cover3.png” fontcolor=”#ffffff” width=”330″ height=”284″ link=”/הזמנות-לחתונה-גרפילי” title=”” subtitle=”מגוון הזמנות לחתונה לבחירתכם! ריכזנו עבורכם מבחר דוגמאות של הזמנות לבר מצווה! כל מה שנותר לכם לעשות הוא ללחוץ על האופציות השונות ולהתחיל לחפש את ההזמנה המיוחדת שלכם.”] [/col] [/row]

 

כיצד מייצרים את ההזמנה המתאימה? מה היתרון של עיצוב הזמנה בהתאמה אישית דרכנו?

גרפילי - הזמנות לארועים

היתרון המשמעותי ביותר בכך שאנחנו מייצרים הזמנות לחתונה או הזמנות לאירועים בכלל, בהתאם לבקשת הלקוח, הוא בכך שהלקוח, בהתאם להעדפותיו האישיות ולאופי של האירוע שהוא מתכנן לערוך, יכול להתאים לעצמו הזמנה מקורית וייחודית לו.

אך לפני שניגש לבחירת ההזמנה הרצויה חשוב שנזכור שישנם כמה כללים וחוקים שיש להקפיד עליהם בשעה שבוחרים סגנון מסוים להזמנה, על מנת שזו תהיה לא רק מרשימה ויפה אלא גם יעילה ברמה הפונקציונאלית.

 

על מה יש לתת את הדעת בתהליך יצירת ההזמנה?

ראשית, ברור מאליו שהדגש המרכזי עליו יש לתת את הדעת בתהליך יצירת ההזמנה הוא לספק לאדם שמקבל את ההזמנה את מלוא הפרטים בצורה הברורה והפשוטה ביותר. אך חשוב לא פחות שההזמנה תהיה אטרקטיבית, מיוחדת ובעיקר מתאימה לטעמכם האישי. אם תרצו שההזמנה שלכם תהווה מזכרת סנטימנטלית מהאירוע, רצוי שהיא תהיה מיוחדת ומרגשת.

 

עיצוב הזמנות לאירועים בהתאם לדרישותיכם

חשוב מאוד, כאמור, שעיצוב ההזמנה יתן מענה הולם לדרישות האישיות שלכם. ההזמנות לאירוע שלכם מייצגות אתכם, החוגגים, בפני קהל המוזמנים ובכך מהוות את הרושם הראשוני על האירוע העתידי. אנחנו דואגים לכך שתהיו שלמים ומסופקים עם העיצוב שנבחר להזמנה שלכם.

 

עלויות

לבסוף, יש להתייחס כמובן לעלויות ולמחירים שכרוכים בהליך יצירתן של ההזמנות. גרפילי הינו בית דפוס יצרני, ולכן גם העלויות יהיו מצויינות, שווה לרכוש ישירות מהיצרן ולא לעבוד עם פערי תיווך ולשלם יותר.