חגי נולד בראשון לציון בחורף 1971, כבן בכור להורים בעלי מפעל דפוס משגשג בתל אביב. כבר משחר ילדותו, התגלה חגי כילד חרוץ, נבון ובעל חוש טכני יוצא דופן.

חגי גדל בבית הדפוס של הוריו, שאב השראה ולמד מאביו את רזי המקצוע בשקיקה ואהבה. כבר בגיל 12, הבין חגי שבבגרותו ירצה להמשיך את מורשת הוריו, והחל להשתלב בכל רגע פנוי בעבודה מעשית בכל מחלקות המפעל, כעובד ייצור, מפעיל מכונות, מנהל מחלקת גרפיקה ותפקידים נוספים, וכך למד להכיר את כל תהליכי התכנון והייצור.

בשנת 1996, נשא חגי לאישה את לי. יחד, הם יצרו משפחה לתפארת, והקימו את חברת גרפילי שבראשית דרכה עסקה רק בהפקות דפוס. כמחווה של אהבה, הטמיע חגי, את שמה של אשתו לי, בשמה של החברה שהקימו, ועל כן נקראה החברה גרפילי. מסלון ביתם הקטן, עמלו השנים בחודשים הראשונים להיווסדה, צעד צעד, נטעו שורשים שמינפו את החברה והביאו אותה למעמדה הנוכחי כמפעל דפוס משגשג, המעניק שירות לאלפי לקוחות בארץ ובעולם.

 

למרות השינויים, הצמיחה והתנופה, נשאר החזון המקורי של גרפילי יציב ואיתן, לספק ללקוחותיה מגוון פתרונות, שירותים ומוצרים בתחום הגרפיקה והדפוס, תוך דגש על שירות איכותי, חדשני ומקצועי. עם השנים, רכשה גרפילי ציוד דפוס מקצועי, ותוכנות ממיטב הטכנולוגיות, צמחה והתפתחה להיות חברה יצרנית ומשגשגת בתחומי דפוס רבים.  גרפילי מספקת ללקוחותיה עיצוב ומוצרי דפוס חכמים וחדשניים, בדגש על איכות ויצירתיות המותאמים לחזון, לצרכים ולרצונות של הלקוחות. גרפילי פועלת מתוך רצון להעניק ללקוחותיה שירות אישי מהמעלה הראשונה ואיכות מקצועית ללא פשרות.

היסטוריה