חברת גרפילי

בית דפוס משנת 1996

חברת גרפילי נוסדה בשנת 1996 מספקת מגוון שירותים בתחום הגרפיקה והדפוס. בעלת ניסיון עשיר בהדפסת ניירת משרדית, כרטיסי ביקור, פרוספקטים, חוברות ופולדרים, עבודות מיוחדות כמו ערכות פרסונליות, מארזים ומוצרי פרסום. אנו מיטיבים לעשות גם לוחות שנה מכל הסוגים, יומנים שנתיים, הדפסה במידע משתנה, ערכות לדיוור ישיר. 

לחברת גרפילי שני מותגים מצליחים: פלא-גיפט היוצרת מתנות העצמה מעוצבות, וגרפילי דיזיין המציעה מגוון ציפויים לחללים בבית לרבות דלתות מטבחים קירות ומקררים.

אנו הוגים, מתכננים ומייצרים קופסאות ומארזים בכל צורה וכמות. מתרגשים איתכם להדפיס הזמנות לאירועים משמחים, ואוהבים להדפיס את כל סוגי הספרים: ספרי אוטוביוגרפיה, סיפורי חיים, ספרי ילדים, ספרי מתכונים, ספרי שירה, ספרי מחזור ועוד. מפעל הדפוס שלנו ממוקם במרכז אזור התעשייה החדש של ראשון לציון, ומעניק שירות ללקוחות בכל רחבי הארץ והעולם. 

ברשותנו ציוד מתקדם, ורב גוני, המאפשר להעניק ללקוחותינו את המיטב בכל התחומים. אנו מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים בתחומם, שעושים את מלאכתם באהבה ובמקצועיות רבה תוך מתן דגש על יחס אישי. 

החזון שלנו
לספק ללקוחותינו מגוון פתרונות, שירותים ומוצרים בתחום הגרפיקה והדפוס, תוך דגש על שירות איכותי, חדשני ומקצועי.

צרו עימנו קשר
מגשימים לכם חלומות, גם את אלו שלא העזתם עוד לחלום…
התקשרו עכשיו, וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד 03-373-26-26.

גרפילי, ראשון לציון

מקצועיות ואיכות

חדשנות ויצירתיות

שירות ויחס אישי

ציוד מתקדם ורב גוני

ההיסטוריה שלנו

חגי נולד בראשון לציון בחורף 1971, כבן בכור להורים בעלי מפעל דפוס משגשג בתל אביב. כבר משחר ילדותו, התגלה חגי כילד חרוץ, נבון ובעל חוש טכני יוצא דופן.

חגי גדל בבית הדפוס של הוריו, שאב השראה ולמד מאביו את רזי המקצוע בשקיקה ואהבה. כבר בגיל 12, הבין חגי שבבגרותו ירצה להמשיך את מורשת הוריו, והחל להשתלב בכל רגע פנוי בעבודה מעשית בכל מחלקות המפעל, כעובד ייצור, מפעיל מכונות, מנהל מחלקת גרפיקה ותפקידים נוספים, וכך למד להכיר את כל תהליכי התכנון והייצור.

בשנת 1996, נשא חגי לאישה את לי. יחד, הם יצרו משפחה לתפארת, והקימו את חברת גרפילי שבראשית דרכה עסקה רק בהפקות דפוס. כמחווה של אהבה, הטמיע חגי, את שמה של אשתו לי, בשמה של החברה שהקימו, ועל כן נקראה החברה גרפילי. מסלון ביתם הקטן, עמלו השנים בחודשים הראשונים להיווסדה, צעד צעד, נטעו שורשים שמינפו את החברה והביאו אותה למעמדה הנוכחי כמפעל דפוס משגשג, המעניק שירות לאלפי לקוחות בארץ ובעולם.

למרות השינויים, הצמיחה והתנופה, נשאר החזון המקורי של גרפילי יציב ואיתן, לספק ללקוחותיה מגוון פתרונות, שירותים ומוצרים בתחום הגרפיקה והדפוס, תוך דגש על שירות איכותי, חדשני ומקצועי. עם השנים, רכשה גרפילי ציוד דפוס מקצועי, ותוכנות ממיטב הטכנולוגיות, צמחה והתפתחה להיות חברה יצרנית ומשגשגת בתחומי דפוס רבים. 

גרפילי מספקת ללקוחותיה עיצוב ומוצרי דפוס חכמים וחדשניים, בדגש על איכות ויצירתיות המותאמים לחזון, לצרכים ולרצונות של הלקוחות. גרפילי פועלת מתוך רצון להעניק ללקוחותיה שירות אישי מהמעלה הראשונה ואיכות מקצועית ללא פשרות.