הדפסת ספרים

חברת גרפילי

רוצים להוציא לאור ספר משלכם? בואו נעשה זאת ביחד

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!
 עם גרפילי, הספר שלכם בהישג יד יותר מתמיד. מהיום לא תצטרכו עוד לשלם אלפי שקלים להוצאה לאור. אצלנו תוכלו להוציא ספר מקצועי בכל כמות שתרצו, ובמחיר הוגן לכל כיס.

יש לנו מחלקת הדפסת ספרים מקצועית ואנו מלווים את לקוחותינו מראשית ההגייה, ועד לקבלת הספר המוגמר. אנחנו מדפיסים את כל סוגי הספרים, בכל גודל שתרצו, ובכל כמות. החל מעותקים בודדים, ועד לכמויות גדולות ומסחריות. אנו מקפידים על ייעוץ וליווי אישי החל מקבלת הקובץ, ועד למסירת הספר ללקוח המאושר.

כל אחד הוא יחיד ומיוחד
כל ספר יופק ויוכן בטכנולוגיה המתאימה לו ביותר. אנו עובדים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ועם שורה של אנשי מקצוע מעולים בתחומם. הדפוס הדיגיטלי מאפשר לנו להגיע לרמות ביצוע גבוהות מאוד, במהירות וביעילות. תנו לנו את הזכות לארוז את המילים שלכם בדרך הכי טובה, מהירה ואיכותית המגיעה לכם.

פגישת ייעוץ חינם! חייגו 03-951-65-60

לפני שמתחילים להדפיס ספר, עליכם לבדוק ולתת מענה לכמה שאלות:

איך מתחילים להדפיס ספר ?
מאגדים את הטקסטים והתמונות בקובץ מסודר הכולל עימוד ומספור נכון על פי כללים מוגדרים ומובנים שנספק לכם בראשית הדרך.

האם יש גודל מומלץ לספר?
יש סטנדרטים בתחום, אולם יש מקום לפרסונליזציה. כל ספר הוא יחיד ומיוחד, וכך אנו מתייחסים אליו. לפני העבודה תשוחחו עם אחד המומחים שלנו, שייעץ לכם מהי המידה הנכונה ביותר לספר שלכם.

איך כדאי לכרוך את הספר שלי?
כריכת ספר נקבעת בעיקר על פי סוג הספר בשילוב רצונו ומשאלתו של המחבר שהגה אותו. לכל כריכה יש את יתרונותיה,
ולכן כדאי לעשות את השיקולים הנכונים על מנת להפיק במינימום עלות ובמקסימום רווח ותועלת.

כמה עותקים כדאי לי להדפיס?
חשוב ביותר לתכנן הכל מראש ולהגדיר את מספר העותקים בצורה מדוייקת ככל האפשר. תקנה לכם מספר מספיק של עותקים ובו בזמן לנצל את מקסימום העותקים שיתאימו לאותו מחיר. נשמח לעשות את החישוב המשתלם ביותר עבורך.

סוגי הכריכות הנפוצות:
כריכה קשה הינה בעלת מראה איכותי ויוקרתי. עמידה לאורך זמן. דוגמאות לסוגי ספרים בכריכה קשה: ספרי ילדים, ספרי זיכרון וסיפורי חיים, ספרי מחזור, אלבום תמונות, ספרי סיום קורס בצבא וכדו`…
כריכה רכה אלגנטית בעלת מראה רך. מצופה בשכבת למינציה ששומרת ומגינה מפני בלאי הנובע ממגע ידיים. זולה במחיר באופן משמעותי מהכריכה הרכה.

לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונחזור אליכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *